GEZE Aerolan

GEZE Aerolan


Designové kování z ušlechtilé oceli
na stěnu nebo do stropu


GEZE Aerolan je vysoce kvalitní designové kování z ušlechtilé oceli pro manuální skleněné a dřevěné posuvné dveře v kancelářských a obytných prostorách.

Spojuje techniku a funkci s filigránským designem. Vysoce kvalitní materiál pojezdové kolejnice a plastové oběžné plochy válečků zaručují lehké, bezpečné a téměř nehlučné otevírání a zavírání při vynaložení minimální síly.

Díky malým rozměrům vodicích kladek je dostatek montážního prostoru i při nižších stropech. Upevnění pojezdové kolejnice je k dispozici pro stěnu nebo strop. Pojezdová kolejnice je z plného materiálu, konce jsou osoustružené a mají plochou hranu.

GEZE Aerolan má pojistku proti vyvěšení. Ta se dá přesně nastavit pomocí excentru a zabraňuje vypadnutí dveří. Pojistku tvoří plastový váleček a dá se přesouvat na milimetr přesně pod pojezdovou kolejnici. Díky tomu je možno individuálně nastavit i vlastnost přesouvání posuvných dveří.

Pro každou tloušťku skla lze dodat podlahové vedení bez vůle. Skládá se ze vpichované plsti, která nepodléhá opotřebování, takže má mimořádně nízkou hlučnost.


Oblast použití

  • pro posuvné dveře a posuvné prvky v interiéru
  • pro hmotnosti křídel do 105 kg
  • obzvláště vhodné pro dveře v bytových a kancelářských prostorách