GEZE ECDRIVE T2

GEZE ECDRIVE T2


Nová generace systému pohonu pro lineární posuvné dveře
s vysokým počtem cyklů pohybu


Systémy nové generace lineárních posuvných dveří GEZE ECdrive T2 se zkouškou typového konstrukčního vzoru a certifikací podle DIN 18650 poskytují mnoho přesvědčivých výhod při vynikajícím poměru ceny a výkonu.

Pokrývají požadavky u křídel o hmotnosti nově až do 140 kg a jsou univerzálně použitelné.

Pohon je vhodný pro velký počet cyklů pohybů a díky nepatrnému tření a vozíku na kolečkách se samočištěním je zároveň velmi tichý.


GEZE ECdrive T2 - VYDAŘENÁ EVOLUCE

Zcela v souladu s požadavkem moderní architektury na zeštíhlování stavebních konstrukcí a prvků přišla firma GEZE s inovací v oblasti pohonů automatických dveří GEZE ECdrive.

Tento zdaleka nejprodávanější typ pohonu posuvných automatických dveří GEZE nabízí vyváženou kombinaci funkčnosti a ceny. Něco takového není snadné vylepšit tak, aby novinka byla pozitivně přijata širokým okruhem zákazníků a uživatelů.

Proto přišla firma GEZE s inovací pohonu ECdrive, která zahrnuje jak změny designu, tak i technických parametrů. Dalším bonusem je zachování příznivé cenové hladiny pohonu v relacích předchůdce.

Nová produktová řada pohonu GEZE ECdrive T2 přináší do segmentu cenově dostupných pohonů pohledovou výšku 100 mm. Tento rozměr z řady konstrukčních důvodů lépe vyhovuje montáži a integraci pohonu.

Pohledové výšky pohonu 100 mm bylo dosaženo kompletním přepracováním jeho mechanické části. Současně s tím byla zvýšena maximální hmotnost posuvného křídla ze 120 na 140 kg.

Řídicí elektronika a motor naopak zůstaly původní, což usnadňuje nastavení a servis automatických dveří. Nový typ nosné kolejnice s předvrtanými otvory s roztečí 400 mm urychluje montáž.

Pohon GEZE ECdrive T2 lze použít s novými hliníkovými dveřními křídly řady GC profile THERM s přerušeným tepelným mostem a s maximální tloušťkou skla až 32 mm. Zásadně se tak zlepšuje hodnota Ug (1,0 - 0,8).

Rádi pro Vás zpracujeme cenovou nabídku na automatické dveře v provedení GEZE ECdrive T2.

Poskytujeme rovněž komplexní ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS na automatické dveře GEZE na území celé České republiky.


Produktové vlastnosti

  • rozměry (výška x hloubka) : 100 x 190 mm
  • maximální hmotnost posuvného křídla 140 kg
  • maximální tloušťka skla až 32 mm
  • snadná montáž a velké možnosti přestavení křídel
  • inteligentní ochrana proti překlopení začleněná ve vozíku
  • splnění nejvyšších požadavků na bezpečnost díky řídící jednotce s automatickým zaučením a neustálé kontrole zavíracích sil
  • příjemné pro uživatele i pro servis díky bezpečné a spolehlivé diagnostice a nově vyvinuté mechanické části
  • vysoký komfort daný nastavením parametrů a zobrazením stavů na displeji programovacího přepínače


FUNKČNÍ VARIANTY

  • GEZE ECdrive T2 - pro použití na jednokřídlových a dvoukřídlových lineárních posuvných dveřích
  • GEZE ECdrive T2 FR - se schválením k použití na únikových a záchranných cestách