GEZE POWERTURN - NOVINKA

GEZE POWERTURN - NOVINKA


Plně automatický pohon otočných dveří
i pro velké a těžké dveře


Nový pohon otočných dveří GEZE Powerturn spojuje vysoce specializovanou techniku s maximální kombinovatelností a krásným designem.

Ať už se jedná o bezbariérový přístup, ničím neomezenou chůzi, rozmanitost funkcí, nádherný vzhled, nekonečné kombinační možnosti či jednoduchou montáž: to vše nabízí nový, plně automatický pohon otočných dveří GEZE Powerturn.

Tento pohon otevírá i velké a těžké, jedno- a dvoukřídlové dveře lehce a bezpečně. Jedinečná funkce Smart swing umožňuje každému a za jakýchkoli okolností - bez použití síly - i manuální otevírání dveří.

Jako flexibilní složku lze GEZE Powerturn integrovat do nejrůznějších dveřních systémů. Hned při svém uvedení na trh na veletrhu BAU v roce 2015 si odnesl dvě vyznamenání: dostal cenu za inovaci Plus X Award a certifikát trvalosti Environmental Product Declaration (EPD), což jsou světově uznávaná ekologická ocenění.

Díky svým kombinačním možnostem a univerzálnímu designu je GEZE Powerturn řešením pro veškeré vestavby a průchody, dveře reprezentačních vstupních prostor nebo pro multifunkční bezpečnostní dveře, například i dveře na nouzových a únikových cestách.

Také manuální otvírání dveří je u systému GEZE Powerturn velice jednoduché. To umožňuje jedinečná funkce Smart swing kombinací oddělené akumulace / ukládání síly a inteligentní řídící techniky. Tak může i velké, těžké protipožární dveře se zavírací silou do EN 7 kdokoli, včetně osob s tělesných hendikepem, bez námahy manuálně otevřít.


Poskytujeme rovněž komplexní ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS na automatické dveře GEZE na území celé České republiky.


Produktové vlastnosti

  • výška pohonu 70 mm
  • maximální hmotnost křídla 300 kg
  • maximální šířka křídla 1.600 mm
  • použití i pro těžké protipožární dveře
  • jednoduché manuální otvírání pomocí funkce Smart swing
  • u provedení Powerturn F/R je kouřový spínač jako hlásící zařízení skryt ve snímatelném krytu
  • jedna varianta pohonu pro šest montážních způsobů